Õpetajaid oodatakse Euroopa Liidu teemapäevale

1 minut
4 vaatamist

Tartu Ülikooli Euroopa kolledž koostöös Riigikantselei, Tallinna Ülikooli ja Euroopa Komisjoniga kutsub õpetajaid osalema Euroopa Liidu teemapäevadel „Euroopa Liidu poliitiline ja finantstulevik”.

Koolitused toimuvad kolmapäeval, 21. novembril kella 14-17.30 Tallinnas aadressil Tondi 55-212 ja reedel, 23. novembril kella 14-17.30 Tartus aadressil Lossi 36-306.

Mõlemal päeval astuvad üles oma ala tunnustatud eksperdid ja spetsialistid, kes jagavad uusimaid teadmisi nii Euroopa Liidu poliitiliste arengute kui ka finantsküsimuste kohta.

Euroopa Liidu poliitiliste teemade üle arutlevad Ahto Lobjakas (Eesti Välispooliitika Instituut, analüütik) ja Paavo Palk (Euroopa Komisjoni Esindus Eestis, poliitikaosakonna juhataja). Euroopa Liidu finantsteemadel jagavad oma mõtteid prof. Raul Eamets (Tartu Ülikool, makroökonoomika professor), Martin Põder (Rahandusministeerium, Euroopa Liidu ja rahvusvahelise koostöö osakonna juhataja, Tallinnas) või Andres Kuningas (Rahandusministeerium, Euroopa Liidu ja rahvusvahelise koostöö osakonna nõunik, Tartus).

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ajaloomuuseum õpetab maski valmistama

24. oktoobril kell 12 kutsume huvilisi Särevi teatrituppa maski valmistamise töötuppa, kus Sandra Lange juhendamisel õpime valmistama väikeseformaadilist maski

Töötoa…

1 minut

Eriline on tavaline – Tagasi Kooli e-tunnid tõstavad õpilaste teadlikkust psüühilistest erivajadustest

Külalistunde korraldav koostööplatvorm Tagasi Kooli korraldab 18.–21….

2 minutit

Majandusõpetajate inspiratsioonipäev annab ideid ehk Kuidas gümnasiste investeerimispisikuga nakatada

Tallinna Tehnikaülikooli (TalTech) majandusteaduskond korraldab 28. oktoobril majandusõpetajatele…

2 minutit
Õpetajate Leht