Täna kell 17 toimub Tartu loomemajanduskeskuses loengusarja „Tuleviku teisipäev“ seitsmes loeng , kus Martin Grüner firmast Aplefly Games räägib teemal “Mängudisain ja mängupsühholoogia – gamification rohujuure tasandil”.
Arvutimänge tootva ettevõtte Aplefly Games üks asutajaid Martin Grüner tutvustab mõistet gamification ja mängudisaini põhimõtete rakendamist muudel elualadel. Martin Grüneri sõnul tuleb gamification’i termini mõistmiseks vaadata seda selle algsest vaatenurgast – mängust. Ta arutleb oma loengus, mis üldse on mäng, kuidas toimivad mehaanikad ning kuidas sellega seotud teadmisi ära kasutada teistes tegevusvaldkondades.
Järgmisel loengul, 7. mail, räägib geeniteadlane Andres Metspalu teemal “Geenid ja tervis”.
Loengud toimuvad Kalevi 17 saalis kella 17−19 ja on kõigile tasuta.
„Tuleviku teisipäevade“ loengusarja eesmärk on juhtida uute teadmiste ja lähenemisnurkade juurde, inspireerida ning tekitada diskussiooni. Sarja korraldab Tartu loomemajanduskeskus.
Lisa kommentaar